Kontakt

Kontaktinformation

 

OBS! Vi har för närvarande problem med vår telefonväxel!

Om ni ringer och får berättat att numret inte har någon abonnent så är det felaktigt, vi finns kvar. Skicka ett mail med ert nummer så ringer vi upp så fort vi kan.

Vi ber er att ha överseende med detta och hoppas att problemen snart ska vara lösta.

 

Växel: 042-208330
E-post: info@lyftab.se

Joakim Olsson Peeters
Teknisk säljare
Telefon: 042-208334
E-post: joakim@lyftab.se

Henrik Olsson
Teknisk säljare
Telefon: 042-208339
E-post: henrik@lyftab.se

Björn Ohlsson
Teknisk säljare
Telefon: 042-208331
E-post: bjorn@lyftab.se

Louise Höglund
Reception, ekonomiansvarig
Telefon: 042-208330
E-post: louise@lyftab.se

Ingrid Ohlsson
Reception, ekonomiansvarig
Telefon: 042-208330
E-post: ingrid@lyftab.se

Jonas Olsson
Verkstad/tillverkningsansvarig
E-post: jonas.olsson@lyftab.se

Jonas Mårtensson
Tillverkning/produktion
E-post: jonas.martensson@lyftab.se

Tonny Lundgren
Konstruktion/beräkning
Telefon: 042-208336
E-post: tonny@lyftab.se

Besök / Post
Org nr : 556385-1822
BG 5710-0653
Stackarpsvägen 1, 264 39 Klippan

Skicka e-post